• Prvá a jediná slovenská cestovná kancelária
    so zameraním na surfing

SURF & EXPLORE

SURF & EXPLORE

São Miguel, Azory


Známy aj ako "Zelený ostrov", je najväčším a najobývanejším ostrovom Azorského súostrovia. Je dlhý 63 km, široký 15 km a nachádza sa takmer v strede Atlantického oceánu. Ostrov je sopečného pôvodu s množstvom kráterov, termálnych prameňov, pláží a scenérií s výhľadom na oceán. Ako jediný z ostrovov má aj piesočnaté pláže takže ponúka kombináciu reef aj beach break spotov. Vďaka tomu, že sú tieto surf spoty rozmiestnené po celom ostrove, sú vystavené prichádzajúcemu swellu z rôznych svetových strán, čo robí São Miguel celoročnou surfovou destináciou.

Pozrieť

SURF & PARTY

Moliets, Francúzsko


Surf kemp je situovaný na juhozápadnom pobreží Francúzka, v tesnej blízkosti mestečka Moliets a jeho centra. Nachádza sa v ihličnatom lese, priamo pri surf spote Moliets Plage a je tou správnou voľbou pre každého, kto hľadá letnú dovolenku v párty duchu a rád spoznáva nových ľudí. Kvalitné surfové podmienky, bohatý nočný život a beach breaky svetovej úrovne robia Francúzsko dokonalou destináciou na letný surf trip.

Pozrieť

SURF & PARTY
SURF & YOGA

SURF & YOGA

Carcans, Francúzsko


Surf kemp je situovaný na juhozápadnom pobreží Francúzka v tesnej blízkosti mestečka Carcans. Nachádza sa v ihličnatom lese, priamo pri surf spote Carcans Plage a je tou správnou voľbou pre každého, kto hľadá letnú dovolenku v oddychovej, priateľskej atmostfére plnej relaxu a jogy. Carcans Plage, ktorá patrí medzi jeden z mnoha kvalitných beach breakov nachádzajúcich sa v tejto oblasti je povinnou zastávkou každého surfera.

Pozrieť

SURF & RELAX

Kanárske ostrovy


Apartmány aj surf hous-y sú situované na severozápadnom pobreží, ktoré je na oboch ostrovoch najmenej turisticky aktívne. Je to tá správna voľba pre každého, kto rád trávi svoju dovolenku mimo turistický dav. Ubytovania sú situované priamo pri pláži, len niekoľko minút pešej chôdze od lagún s krištáľovo čistou vodou (Fuerteventura) a jedných z najznámejších surf spotov na oboch ostrovoch - Piedra a Famara playa. Príjemné celoročné teploty robia Kanárske ostrovy skvelou voľbou aj pre tých, ktorí hladajú únik za teplom v zimných mesiacoch. Objavujte krásy Fuerteventury a Lanzarote so svojou polovičkou, kamarátmi alebo rodinou a zažite neopakovateľný surfing a relax.

Pozrieť

SURF & RELAX

The Right Place - São Miguel

Krátky surfový dokument z produkcie Jakuba Šipoša a Michala Csádera je už druhým v poradí zo série "The Right Place." Vznikol na ostrove São Miguel a zachytáva atmosféru prírody Azorských ostrovov a život miestnych surferov. Film získal hlavnú cenu pre začínajúceho filmára na festivale Hory a mesto 2016.


Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive